O mnie
Kilka słów na mój temat...

Urodziłem się w Ostrowcu Świętokrzyskim 20 lipca 1979 roku. Tam też ukończyłem szkołę podstawową i liceum ogólnokształcące w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. W latach 1998-2004 kontynuowałem naukę na Akademii Medycznej w Lublinie na Wydziale Lekarskim.

Staż podyplomowy odbyłem w SPSK 4 w Lublinie w latach 2004-2005. Specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej rozpocząłem w marcu 2006 w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Lublinie gdzie pracowałem do września 2011. Od października 2011 kontynuowałem pracę i specjalizację jako asystent w I Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Leczenia Żywieniowego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, tam też dokończyłem specjalizację i zdałem egzamin specjalizacyjny w dziedzinie chirurgii ogólnej w kwietniu 2013 roku. W czerwcu 2013 roku uzyskałem stopień naukowy doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Od września 2013 do grudnia 2019 pracowałem w Szpitalu Powiatowym w Łęcznej na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej. Od stycznia 2020 ponownie pracuję w Oddziale Chirurgii Ogólnej Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego w Lublinie (dawny Okręgowy Szpital Kolejowy w Lublinie).

operacje przepuklin Lublin
operacje tep Lublin

Od czasu rozpoczęcia specjalizacji uczestniczyłem w wielu konferencjach, sympozjach, warsztatach i szkoleniach, zarówno w Polsce, jak też za granicą. Szkolenia dotyczyły chirurgii ogólnej, a w szczególności dotyczyły diagnozowania i leczenia przepuklin brzusznych, pachwinowych i przeponowych, chirurgii bariatrycznej, chirurgii kolorektalnej, chirurgii dróg żółciowych oraz choroby refluksowej przełyku (GERD)

Od wielu lat moja specjalizacja to operacje wszelkiego typu przepuklin brzusznych (pachwinowych, udowych, pępkowych, pooperacyjnych, pourazowych, przepuklin brzusznych olbrzymich) zarówno metodą otwartą jak też laparoskopową. W sferze moich zainteresowań chirurgicznych znajdują się także operacje dróg żółciowych oraz operacje antyrefluksowe met. laparoskopową w chorobie refluksowej przełyku i w przypadku przepuklin rozworu przełykowego przepony.

Mam żonę Dorotę i trójkę dzieci: synów Jakuba i Dominika oraz córkę Anielkę. W chwilach wolnych od pracy latam modelami zdalnie sterowanymi. Interesuję się kosmosem i lubię słuchać dobrej muzyki.

Kraśnik
Od wielu lat specjalizuję się w operacjach wszelkiego typu przepuklin brzusznych (pachwinowych, udowych, tep, bariatryczne, pępkowych, pooperacyjnych, pourazowych, przepuklin brzusznych olbrzymich, cholecystektomia) zarówno metodami otwartymi jak też laparoskopowymi. Operuję pacjentów z Lublina i pozostałych części Polski.
Nawigacja
Kontakt

+48 605 283 939

jakub@jakubgolyski.pl

Liczba odwiedzin
126572
operacje laparoskopowe Lublin, operacje przepuklin Lublin, operacje TEP Lublin, cholecystektomia Lublin, Kraśnik, Opole Lubelskie, Świdnik, Lubartów, Janów Lubelski, Niedrzwica Duża, Bychawa, Chełm, Zamość, Poniatowa