O Mnie: Operacje Bariatryczne Laparoskopowe Tep LublinO Mnie: Operacje Bariatryczne Laparoskopowe Tep LublinO Mnie: Operacje Bariatryczne Laparoskopowe Tep LublinO Mnie: Operacje Bariatryczne Laparoskopowe Tep LublinO Mnie: Operacje Bariatryczne Laparoskopowe Tep Lublin

O mnie

O Mnie: Operacje Bariatryczne Laparoskopowe Tep Lublin

Urodziłem się w Ostrowcu Świętokrzyskim 20 lipca 1979 roku. Tam też ukończyłem szkołę podstawową i liceum ogólnokształcące w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. W latach 1998-2004 kontynuowałem naukę na Akademii Medycznej w Lublinie na Wydziale Lekarskim.

Staż podyplomowy odbyłem w SPSK 4 w Lublinie w latach 2004-2005. Specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej rozpocząłem w marcu 2006 w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Lublinie gdzie pracowałem do września 2011. Od października 2011 kontynuowałem pracę i specjalizację jako asystent w I Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Leczenia Żywieniowego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, tam też dokończyłem specjalizację i zdałem egzamin specjalizacyjny w dziedzinie chirurgii ogólnej w kwietniu 2013 roku. W czerwcu 2013 roku uzyskałem stopień naukowy doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Od września 2013 do grudnia 2019 pracowałem w Szpitalu Powiatowym w Łęcznej na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej. Od stycznia 2020 ponownie pracuję w Oddziale Chirurgii Ogólnej Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego w Lublinie (dawny Okręgowy Szpital Kolejowy w Lublinie).

Od czasu rozpoczęcia specjalizacji uczestniczyłem w wielu konferencjach, sympozjach, warsztatach i szkoleniach, zarówno w Polsce, jak też za granicą. Szkolenia dotyczyły chirurgii ogólnej, a w szczególności dotyczyły diagnozowania i leczenia przepuklin brzusznych, pachwinowych i przeponowych, chirurgii bariatrycznej, chirurgii kolorektalnej, chirurgii dróg żółciowych oraz choroby refluksowej przełyku (GERD)

Od wielu lat specjalizuję się w operacjach wszelkiego typu przepuklin brzusznych (pachwinowych, udowych, pępkowych, pooperacyjnych, pourazowych, przepuklin brzusznych olbrzymich) zarówno metodami otwartymi jak też laparoskopowymi. W sferze moich zainteresowań chirurgicznych znajdują się także operacje dróg żółciowych oraz operacje antyrefluksowe met. laparoskopową w chorobie refluksowej przełyku i w przypadku przepuklin rozworu przełykowego przepony. W mojej ofercie znajdziecie: cholecystektomia, operacje bariatryczne, operacje laparoskopowe, operacje przepuklin, operacje tep.

Mam żonę Dorotę i trójkę dzieci: synów Jakuba i Dominika oraz córkę Anielkę. W chwilach wolnych od pracy latam modelami zdalnie sterowanymi. Interesuję się kosmosem i lubię słuchać dobrej muzyki.

O Mnie: Operacje Bariatryczne Laparoskopowe Tep Lublin

Od wielu lat specjalizuję się w operacjach wszelkiego typu przepuklin brzusznych (pachwinowych, udowych, tep, bariatryczne, pępkowych, pooperacyjnych, pourazowych, przepuklin brzusznych olbrzymich, cholecystektomia) zarówno metodami otwartymi jak też laparoskopowymi. Obręb działania to Lublin i okolica

Liczba odwiedzin

100440

operacje bariatryczne Lublin, operacje laparoskopowe lublin, operacje przepuklin lublin, operacje tep lublin, cholecystektomia lublinJakub Gołyski

Gołyski Jakub Lekarz

Adres

Lublin

Poland

605 283 939

Operacje przepuklin Lublin

Operacje laparoskopowe Lublin

Operacje tep Lublin